Individuální zákazníci

Rezidenční nemovitosti

Individuálním vlastníkům nemovitostí nabízíme v prvé řadě dlouhodobou spolupráci při rozvoji jejich objektu. Ať již má náš klient zájem o služby v oblasti stavebních projektů, či správy nemovitosti, vždy přinášíme dlouhodobou vizi rozvoje dané nemovitosti, spojenou s jasnou strategií využití potenciálu příslušného objektu.

V oblasti stavebních projektů nabízíme naší účast při částečtečných či komplexních rekonstrukcích i při výstavbě zcela nových objektů. Menší stavební projekty na úrovni rekonstrukcí bytových jednotek provádíme pomocí koordinace konkrétních specialistů a řemeslníků. U rozsáhlejších projektů upřednostňujeme komplexní dodávky odbornou firmou.

Na poli správy nemovitostí poskytujeme majiteli komplexní servis začínající u běžných provozních činností a končící detailním plánem rozvoje a údržby objektu. Majiteli nemovitosti můžeme poskytnout potřebnou kombinaci projektového managementu jako jednorázové činnosti pří realizaci oprav a investic, poradenství při tvorbě vize rozvoje objektu a správou nemovitosti při naplňování této vize.

Více o našich řešeních naleznete v sekci Služby.


Každý projekt má dostat šanci na úspěšné dokončení.